» FOTOT/ Luana Vjollca largohet nga Top Channel pas 15 vitesh me nje letër publike

FOTOT/ Luana Vjollca largohet nga Top Channel pas 15 vitesh me nje letër publike

Luana Vjollca nuk do të jetë më në Top Channel. Kishte kohë që flitej se ajo nuk do të jetë më në median ku ‘lindi dhe u rrit’, ndërsa sot ajo e konfirmoi vetë përmes një statusi në rrjetet sociale.

Pas 15 vjetësh, Luana Vjollca largohet nga Top Channel

Ajo do të largohet nga Top Channel pas 15 vjetësh, ndërsa emisioni “Shiko Kush Luan”, nuk do të jetë më në këtë sezon në ekran.

Pas 15 vjetësh, Luana Vjollca largohet nga Top Channel.

Luana ishte një ndër emrat që u lakua për drejtimin e Big Brother Vip, por që tashmë është vendosur që do të moderohet nga Arbana Osmani.

Luana shkruan në instagram se tashmë do t’i përkushtohet projekteve personale. Së fundmi ajo ka blerë edhe një vilë në Kosovë, e me gjasë jeta e saj tashmë do të jetë e ndarë mes Tiranës e Prishtinës.

 

Pas 15 vjetësh, Luana Vjollca largohet nga Top Channel

Pas 15 vjetësh, Luana Vjollca largohet nga Top Channel

360grade.al

Rama dhe OpenBallkan gjeopolitika e tij e “shalqirit të Konispolit!”

Të tjera