» Vrasja e oficerit të krimeve! Artan Hoxha: Mos e çoni dëm, sakrificën, jetën dhe gjakun, e këtyre burrave

Vrasja e oficerit të krimeve! Artan Hoxha: Mos e çoni dëm, sakrificën, jetën dhe gjakun, e këtyre burrave

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar pas vrasjes të krimeve Saimir Hoxha paraditen e sotme në Vain të Lezhës. Ai shkruan se nuk ka ngushëllim që shuan dhimbjen për njerëzit e tij të afërt.

“Humbja e jetes se nje punonjesi policie, baba i dy femijeve, ishte e tepert.. Nuk ka ngushellim qe e shuan dhimbjen per familjen e Saimir Hoxhes, per miqte, shoket apo koleget e tij…

Nje YLL tjeter, i shtohet memorialit te zi, te “Deshmoreve te Atdheut” nga radhet e Policise se Shtetit…

Mos e çoni dem, sakrificen, jeten dhe gjakun, e ketyre burrave rene ne krye te detyres nga plumbat e krimit…”, shkruan Artan Hoxha.

360grade.al

Rama dhe OpenBallkan gjeopolitika e tij e “shalqirit të Konispolit!”

Të tjera