» Hygerta Sako ‘lë nam’ teksa është me pushime, ‘harron’ pantallonat zbërthyer në të gjitha fotot

Hygerta Sako ‘lë nam’ teksa është me pushime, ‘harron’ pantallonat zbërthyer në të gjitha fotot

Pas përfundimit të kampionatit “Euro 2020”, Hygerta Sako ka nisur pushimet.

Në profilin e saj në “Instagram”, nuk mungojnë fotot e shumta, teksa tregon vendet që ka vizituar.

Ditën e sotme, ajo ka ndarë me ndjekësit disa imazhe ku shfaqet e zhveshur me pantallona të shkurtra.

E teksa fansat kanë parë këto fotografi, kapën edhe një detaj që ata nuk e kuptuan. Në të gjitha fotot e albumit të fundit që ajo ka publikuar, shfaqet me pantallona të zbërthyera.

“Ke harruar pantallonat zbërthyer”, i shkruajnë ndjekësit, të cilëve ende nuk u është përgjigjur.

Ata kanë mbetur të habitur nga ky detaj, dhe janë kuriozë të dinë se cila është arsyeja që Hygerta ka lënë pullën e pantallonave të pa mbyllur.

 

360grade.al

Rama dhe OpenBallkan gjeopolitika e tij e “shalqirit të Konispolit!”

Të tjera