» Pas “kasetës së sek*it”, Roza Lati nxjerr fotot komplet nudo, “tërbon” rrjetin në ditëlindjen e saj

Pas “kasetës së sek*it”, Roza Lati nxjerr fotot komplet nudo, “tërbon” rrjetin në ditëlindjen e saj

Ashtu siç e kishte lajmëruar, Roza Lati ka publikuar ditën e sotme fotot bombastike, ku shfaqet totalisht toples.

Me rastin e 33-vjetorit të lindjes së saj, Roza ka shpërndarë setin e ri fotografik, ku shfaqet tejet provokuese.

Përveç bizhuterive luksoze në foto Roza nuk i ka kursyer vetes as disa fjalë mjaft të bukura për këtë ditë të veçantë.

“13 Qershor. Rilindje. Prap 23. Normal. E bekuar. Mbushur me dashni. Pozitive. Shumë punë prapë përpara. E dashur. Pak mistrece. Paaaak kjo e fundit. Ama Shpirt pastër. Duar-pastër. Dhe gjithmonë GATI. Faleminderit o Roz që s’më le kurrë në baltë. Kurrë.”, shkruan Roza.

 

 

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

360grade.al

50 milionë mesazhe për të “vrarë” Lulzim Bashën! Por…

Të tjera