» Gjendet i pajetë një 35-vjeçar ne Durrës, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri

Gjendet i pajetë një 35-vjeçar ne Durrës, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri

Një 35-vjeçar është gjetur i pajetë mbrëmjen e sotme në Durrës. Ai dyshohet të jetë vetëvrarë me armë zjarri, pasi nuk ka pasur shenja dhunë në trup. Ngjarja ka ndodhur në orën 18:05, në lagjen nr.16, Durrës.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 26.11.2020, në orën 18:05, në lagjen nr.16, Durrës, është gjetur në banesë, dyshohet i vetvrarë me armë zjarri (pistoletë), shtetasi S. A., rreth 35 vjeç. Nga kqyrja paraprake e trupit, nuk janë konstatuar shenja dhune ose dëmtime të tjera, përveç asaj të shkaktuar nga arma e zjarrit. Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për dokumentimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

360grade.al

Do të vijë Dita që “ata” do bien në gjunjë dhe do t’përloten, por …

Të tjera