» ‘What the f*ck’, vajza e Robert Aliajt shan në emision, Rudina ia tërheq vëmëndjen

‘What the f*ck’, vajza e Robert Aliajt shan në emision, Rudina ia tërheq vëmëndjen

Në një lidhje me Skype tek emisioni i Rudinës në TV Klan, ka qenë vajza e Robert Aliajt, Gala e cila fitoi çmimin e parë në “The Voice Belgium” në 11 Shtator. Ajo ka dhënë intervistën e parë ekskluzive për Rudinën pas fitores, ku ka treguar dhe emocionet që ka përjetuar, ëndrrat dhe dëshirat e saj.

Rudina Magjistari: E prisje të ishe ti fituesja?

Gala Aliaj: Nuk e prisja fare sepse shkova për tu argëtuar.

Rudina Magjistari: Po flet gjysmë shqip, gjysmë anglisht Gala, por shqipen duhet ta përmirësosh rrugës.

Gala Aliaj: Mund të flas në shqip, por ka gjithmonë fjalë që nuk i di dhe duhet të mendohem.

Rudina Magjistari: Kur dëgjove emrin tënd në ato momente, e kujton dot emocionin?

Gala Aliaj: Thashë What the f*ck.

Rudina Magjistari: Uau! (Qesh) Jemi në television Gala.

Gala Aliaj: Pastaj u gëzova shumë.

Rudina Magjistari: Po Roberti më i lumtur se kurrë, më trego pak si ishin emocionet e tij, si e ndjeve babain tënd në atë moment?

Gala Aliaj: Gjithmonë babi ka një mimikë që tregon se është shumë krenar.

Rudina Magjistari: Çfarë mimike bën?

Gala Aliaj: Nuk mund ta imitoj dot. Ka një buzëqeshje shumë të qetë, nuk mund ta shpjegoj dot tamam.

Gala ka treguar se ajo ka plot ëndrra, dëshiron të shkojë në Londër dhe të bëhet aktore dhe këngëtare dhe të mësojë shumë gjuhë të huaja si italisht, spanjisht, gjermanisht, japonisht etj. /tvklan.al

360grade.al

Nuk i pashë në fushatë kundër Ramës, sot të gjithë në fushatë kundër Lulit… (Pse?!)

Të tjera