» Vritet me armë zjarri një person në Prizren, çfarë thotë policia

Vritet me armë zjarri një person në Prizren, çfarë thotë policia

Një person është vrarë gjatë mbrëmjes së sotme në lagjen e trimave në Prizren.

Mësohet se personi në fjalë është vrarë me armë zjarri.

“Nga mjekët kompetent është konfirmuar se personi i dyshuar nga plagët e mara ka ndërruar jetë. Në vendin e ngjarjes është gjetur një armë e zjarrit-pistoletë, me të cilën dyshohet se personi i dyshuar ka shtënë në drejtim të zyrtarëve policorë si dhe dy granata dore”, thuhet në njoftimin e Policisë së Kosovës.

360grade.al

farma
Do të vijë Dita që “ata” do bien në gjunjë dhe do t’përloten, por …

Të tjera