» Policia e Tiranës gjen një granatë dore të ç’aktivizuar në Laprakë, forcat xheniere shkojnë në vendngjarje dhe…

Policia e Tiranës gjen një granatë dore të ç’aktivizuar në Laprakë, forcat xheniere shkojnë në vendngjarje dhe…

Policia e Tiranës njofton se ka gjetur një granatë dore të ç’aktivizuar në zonën e Laprakës.

Sipas policisë, granata duke qenë e ç’aktivizuar, nuk përbënte problem.

Granata u mor nga ana e forcave xheniere, pa shkaktuar probleme.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 21.09.2020, rreth orës 18:05, në Laprakë, në një shkurre është gjetur një granatë dore e vjetër,  e ç’aktivizuar.

Granata është marrë nga forcat xheniere pa asnjë problem.

360grade.al

farma
Do të vijë Dita që “ata” do bien në gjunjë dhe do t’përloten, por …

Të tjera