» Moti për ditën e hënë, 21 shtator 2020

Moti për ditën e hënë, 21 shtator 2020

Ditën e hënë moti do të vijojë me kthjellime dhe shtim të vranësirave deri mesatare në zonën e Ultësirës Perëndimore. Era do të jetë e lehtë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi 8m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 2 lartësi vale 0,3 deri në 0,5 metër në det të hapur.

360grade.al

farma
Do të vijë Dita që “ata” do bien në gjunjë dhe do t’përloten, por …

Të tjera