» Aksident në Fier, 19- vjeçari me ”Audi” përplas këmbësorin, dërgohet spital

Aksident në Fier, 19- vjeçari me ”Audi” përplas këmbësorin, dërgohet spital

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në f shatin Daullas të Fierit.

Audi me drejtues një 19- vjeçar me inicialet K.E, duke qarkulluar ka përplasur këmbësorin T.Gj, 46 vjeç.

Shoferi është shoqëruar menjëherë teksa këmbësori i plagosur është dërguar në spital ku po mjekohet.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Fier

Informacion paraprak

Sot rreth orës 21:15, në fshatin Daullas, shtetasi K. E., 19 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka aksidentuar shtetasin T. Gj., 46 vjeç, banues në Daullas, Fier, i cili ishte duke lëvizur në këmbë.

46-vjecari ndodhet në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i mjetit në Komisariatin e Policisë Fier dhe po kryhen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

360grade.al

farma
Do të vijë Dita që “ata” do bien në gjunjë dhe do t’përloten, por …

Të tjera