» Kryemadhi: Kemi nevojë për më shumë gra në politikë. Ja çfarë do t’i bëjnë ato Shqipërisë

Kryemadhi: Kemi nevojë për më shumë gra në politikë. Ja çfarë do t’i bëjnë ato Shqipërisë

Për kryetaren e LSI-së, Monika Kryemadhi vendi ka më shumë nevojë për më shumë gra në politikë dhe qeverisje.

Në një status në Facebook, Krymadhi postoi takimin që Erisa Xhixho kishte zhvilluar me gratë e njësisë numër 1 në zonën e Ali Demit.

“Ne kemi nevojë për më shumë gra në politikë dhe qeverisje. Ato gra do ta përmirësojnë Shqipërinë, për ta kthyer në një vend ku të gjithë ndihen si në shtëpinë e tyre”, shkruan Kryemadhi në Facebook.

360grade.al

farma
Do të vijë Dita që “ata” do bien në gjunjë dhe do t’përloten, por …

Të tjera