Grida Duma “zhvesh” kostumin serioz/ Poston foton joshëse nga pushimet në det

Kur bëhet fjale për njerëz të njohur të politikës të gjithë jemi kurioz ti shohim të “zhveshur” nga kostumi serioz. Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka publikuar një fotografi nga pushimet në profilin e saj në Instagram. Edhe ajo ka zgjedhur detin për të kaluar pushimet këtë verë.

Në fotografi shfaqet e veshur me një kostum gjytje të zi, ndërsa nuk ka lënë pas dore pak grim. Ajo ka zgjedhur ta postojë imazhin duke e shoqëruar me një mesazh filozofik.

“Zgjimi” nga rutina e “përtacisë” fizike, që sjell edhe mpakje mendore, është dhuratë për veten! Deti, noti dhe zhytja janë zgjedhja ime e parë, e kjo vjen si gati refleks i njeriut që rritet me detin e nuk di dot ndryshe” – shkruan ish-deputetja e PD-së.

360grade.al

Flauti magjik i Sali Berishës!

Të tjera