» FOTO/ Gruaja e infektuar me koronavirus sjell në jetë beben, ja si paraqitet gjendja e tyre. Fatmirësisht foshnja…

FOTO/ Gruaja e infektuar me koronavirus sjell në jetë beben, ja si paraqitet gjendja e tyre. Fatmirësisht foshnja…

Një grua e re në moshë ka sjellë në jetë fëmijën në maternitetin “Koço Gliozheni”, në Tiranë.

ogerta

News 24 raporton se nëna ka qenë e infektuar prej disa ditësh me Covid-19, por fatmirësisht ka bërë një lindje natyrale. Si ajo dhe foshnja janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Nëna e fëmija kanë lënë tashmë spitalin dhe janë në gjendje të stabilizuar shëndetësore.

Foshnja, ditën që ka lënë spitalin, ka qenë negativ në testin ndaj koronavirusit.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera