» Tragjike në Ksamil, pushuesja rrëzohet nga lartësia, ndërron jetë (emri)

Tragjike në Ksamil, pushuesja rrëzohet nga lartësia, ndërron jetë (emri)

Shkoi për pushime në Ksamil, humb jetën tragjikisht një 69-vjecare.

Panorama mëson se ngjarja e rëndë ka ndodhur këtë të martë në një nga plazhet e Ksamilit.

Viktima është identifikuar si Kristina Cauli, nga Berati.

Mësohet se ajo është rrëzuar aksidentalisht nga një lartesi në plazh.

Transporti për në spitalin e Sarandës është bërë menjëherë, por kjo nuk e ka ndihmuar që të shpëtonte gjallë.

Plagët e marra i kanë kushtuar jetën 69-vjeçares.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera