» VIDEO: Rama publikon pamjet nga punimet në aksin Delvinë-Kardhiq, por vëmendjen e merr muzika që dëgjon kryeministri

VIDEO: Rama publikon pamjet nga punimet në aksin Delvinë-Kardhiq, por vëmendjen e merr muzika që dëgjon kryeministri

Kreu i qeverisë Edi Rama ka inspektuar fillimin e punimeve në aksin Delvinë-Kardhiq.

“Nëpër kantierin e Delvinë-Kardhiqit, ku punohet pa pushim në një terren tejet të vështirë, por ku do t’u ofrohet nesër udhëtarëve një rrugëtim përmes një panorame mahnitëse”, shkruan Rama në postimin e tij.

Mirëpo detaji që tërheq më shumë vëmendje është muzika që dëgjohet në sfond në videon e publikuar nga kryeministri.

Bëhet fjalë pikërisht për këngën “Beat it”, të mbretit të muzikës POP, Michael Jackson.

 

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera