» Gjendet një person i pajetë në rrugë, ja dyshimet e para për ngjarjen (Foto)

Gjendet një person i pajetë në rrugë, ja dyshimet e para për ngjarjen (Foto)

Një person është gjetur i pajetë paraditen e sotme në qytetin e Shkodrës. Ashtu si shihet edhe nga fotot, trupi është gjendur në trotuar, pranë lagjes Don Bosko.

Bëhet fjalë për një burrë rreth 60 vjeç.

Nga dyshimet e para mësohet se mund të bëhet fjalë për një arrest kardiak. Policia është në vendngjarje.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera