» Pa reshje dhe me temperatura… / Çfarë rezervon moti për nesër

Pa reshje dhe me temperatura… / Çfarë rezervon moti për nesër

Parashikimi i IGJEUM për nesër, e mërkurë 8 Korrik 2020.

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt. 08) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt. 08) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 31°C

në vendet e ulëta: 18 / 32°C

në vendet malore: 13 / 25°C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt. 08) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, kryesisht në bregdet dhe në zonat malore.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera