» Forcat e Armatosura operacion për sekuestrimin e municioneve në ishullin e Sazanit, ndalohen lundrimet detare

Forcat e Armatosura operacion për sekuestrimin e municioneve në ishullin e Sazanit, ndalohen lundrimet detare

Ditën e nesërme (8 korrik), forcat e armatosura të republikës së Shqipërisë do të zhvillojnë një operacion për sekuestrimin e municioneve të grumbulluara në ishullin e Sazanit.

Ky operacion do të zhvillohet prej orës 9:00 e mëngjesit deri në orën 17:00.

Gjithashtu do të ndalohet lëvizja e mjeteve lundruese private (anije, gomone, jahte , skafe , varka etj ) nga ora 9:00 deri në 17:00 të të gjitha llojeve për arsye pune nga Baza detare Pashaliman.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera