» Mbytet në det pushuesi nga Kosova. Policia jep të dhënat e para

Mbytet në det pushuesi nga Kosova. Policia jep të dhënat e para

Një pushues nga Kosova ka ndërruar jetë sot në Durrës. Sipas njoftimit të policisë, ai dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 03.07.2020, rreth orës 19:12, në zonën e Shkëmbit të Kavajës, shtetasi kosovar J.B., 73 vjeç, dyshohet se është mbytur duke u larë në det, e për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera