» Detaje të frikshme/ 15 muaj e vdekur në banesë, 40 ditë pa ushqim nëna dhe vajzat

Detaje të frikshme/ 15 muaj e vdekur në banesë, 40 ditë pa ushqim nëna dhe vajzat

Vetëflijimi për ringjalljen e nënës bashkë me vajzat e sajanë Tiranë, ka tronditur mbarë opinionin publik. Sipas ekspertizës mjeko-ligjore, Anisa Josifi ka ndërruar jetë para 15 muajsh dhe mësohet se kanë qëndruar 40 ditë pa ujë dhe ushqim.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera