» 360 Gradë/ Ish-drejtori i SHISH, Klosi: Akuza ndaj Thaçit është politike

360 Gradë/ Ish-drejtori i SHISH, Klosi: Akuza ndaj Thaçit është politike

E ftuar në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, ish-kreu i SHISH Fatos Klosi aktakuza është politike se dosja është dërguar qysh në prill.

Fatos Klosi: Aktakuza është politike se dosja është dërguar qysh në prill. Zgjedhja e datës 3 ditë para takimit në SHBA, tregon se ka pasur subjektivitet. Nuk dihet nëse ia ka kërkuar dikush, apo donte të thoshte që shiko se jam edhe unë këtu. 

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera