» FOTOT: Aktori “i fortë” fejohet me një vajzë 38 vjet më të vogël, në rrjet e masakrojnë

FOTOT: Aktori “i fortë” fejohet me një vajzë 38 vjet më të vogël, në rrjet e masakrojnë

Aktori Dolph Lundgren, i bërë i famshëm për filmat aksion në vitet ’90, njoftoi së fundi se ishte fejuar me një vajzë të re, e cila është 38 vjet më e vogël se ai.

Lajmin, Dolph e dha në Instagram, ku nuk munguan mesazhet e urimit.

Shumë ndjekës megjithatë e vune keqas në lojë për moshën e partneres dhe faktin që ajo ngjan me vajzën e tij.

Emma Krokdal, 24 vjece tregoi unazën ne rrjetet sociale, por komentuesit e kanë masakruar, ashtu siç kanë bërë edhe me aktorin e njohur.

“T`u fejua vajza? Urime Dolph”, shkruante dikush.

Vajza e madhe e aktorit, Ida, ka fiks të njëjtën moshë, 24 vjec.

Ai ka dhe një vajzë tjetër, Greta Eveline Lundgren, 19 vjece.

(TemA)

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera