» Festimet për pavarësinë e Amerikës bëjnë bashkë Ramën, Metën e Bashën. Të gjithë në rezidencën e SHBA

Festimet për pavarësinë e Amerikës bëjnë bashkë Ramën, Metën e Bashën. Të gjithë në rezidencën e SHBA

Ndërsa 4 korriku është afër, Ambasada e SHBA ka organizuar në rezidencë një ceremoni, ku marrin pjesë kryeministri Edi Rama, presidenti Ilir Meta, kryeparlamentari Gramoz Ruçi si dhe kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Eventi në fjalë po mbahet në ambient të hapur, për shkak të zbatimit të masave anti-COVID.

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera