» Mposht koronavirusin, Florjan Binaj pozon pranë familjes, ja si duket ai

Mposht koronavirusin, Florjan Binaj pozon pranë familjes, ja si duket ai

Dy ditë më parë aktori i njohur Florian Binaj ka njoftuar përmes një postimi në “Instastory” se është shëruar nga koronavirusi dhe izolimi i tij mori fund.

Pas shërimit, ai ka postuar një foto ku shihet pranë gruas, dy fëmijëve dhe disa miqëve të tij. Në foto aktori duket i lumtur dhe në super formë. Krahas fotos ai shkruan: “Lum ata që kanë miq të vërtetë!”

360grade.al

farma
Ulërima e Xhunglës shqiptare, kafshime dhe kurthe dhe…

Të tjera