» Vlora regjistron 6 raste të reja me Covid, 5 prej tyre në dy fasoneri

Vlora regjistron 6 raste të reja me Covid, 5 prej tyre në dy fasoneri

Ministria e Shëndetësisë raportoi sot për 6 raste të reja pozitive me koronavirus në Vlorë.

5 prej tyre u përkasin dy fasonerive, 3 te njëra dhe 2 te tjetra.

Ndërsa një rast mësohet se është rast kontakti.

Në rang vendi në 24 orët e fundit u regjistruan 69 raste pozitive me Covid 19, ndërsa 3 pacientë humbën jetën.

360grade.al

50 milionë mesazhe për të “vrarë” Lulzim Bashën! Por…

Të tjera