» Çani: Rama ka një vëlla rus (VIDEO)

Çani: Rama ka një vëlla rus (VIDEO)

Gazetari Artur Çani, ka bërë nje deklaratë të fortë mbrëmjen e së martës në studion e 360gradë të Artur Zhejit, në Ora News.

Teksa flet për ndikimin rus në Shqipëri, Çani duket skeptik dhe thekson se vendin e dëmtojnë më shumë kokaina.

Por deklarata që bën më shumë përshtypje është ajo lidhur me një vëlla rus të Kryeministrit Rama.

“Nuk do të thotë që Rama është më i lidhur me rusët, sepse ka një vëlla rus” shprehet Çani.

Sipas gazetarit në dokumentet e komunizmit thuhet se babai i Ramës, Kristaq Rama ka një djalë me një ruse.


360grade.al


Ato që ju dhanë Ramës me të tepërt, po i hiqen sot, një e nga një…

Të tjera