» Nuk do e njihni, këngëtarja e famshme ndryshon pamje! (FOTO)

Nuk do e njihni, këngëtarja e famshme ndryshon pamje! (FOTO)

Këngëtarja Jennifer Lopez (48) ditëve të fundit ka punuar në spotin me Yandel (41) dhe Abraham Mateo (19) për këngën “Se acabo el amor”.

Lopez në set serish ka ardhur me miken e saj , dizajnuesen e modës Donatelle Versace (62).

Fansat klane vënë re se Jennifer shfaqet me imazh të ri, duke ndërruar ngjyrën e flokëve në bionde.360grade.al


Urrejtje dhe plaçkitje apo përndryshe historia jonë…

Të tjera