» Hotelet ku shfrytëzohej prostitucion/ Si u kap klienti në flagrancë në dhomë, çfarë zbuloi policia

Hotelet ku shfrytëzohej prostitucion/ Si u kap klienti në flagrancë në dhomë, çfarë zbuloi policia

Gjate operacinit te koduar  “Zhuri”, ku u vune ne pranga dy pronare hotelesh dhe 5 femra qe ushtronin prostitucion kundrejt pageses, e ka pesuar edhe nje klient.

Nje burre eshte kapur teksa ishte duke kryer marredhenie me nje nga femrat ne nje nga dhomat e hotelit.

Policia ben me dije se “u arrestua në flagrancë shtetasi R. L., banues në Divjakë, pasi është kapur në flagrancë në ambientet e hotelit në pronësi të shtetasit B. Gj., duke kryer marrëdhenie seksuale kundrejt pagesës, me shtetasen Q. R”.

Nderkohe qe gjate kontrollit policia në cilësinë e provave materiale sekuestroi 370.000 lekë të reja, të përfituara nga shfrytëzimi i këtyre shtetaseve për prostitucion, 7 telefona celular dhe një autoveturë.

Materialet në ngarkim të këtyre shtetasve i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Kavajë, për veprat penale “Shfrytëzimi i prostitucionit”, “Mbajtja e lokaleve për prostitucion“ dhe “Prostitucioni“.

 

 

1

2

360grade.al

50 milionë mesazhe për të “vrarë” Lulzim Bashën! Por…

Të tjera