» ‘Dancing with the stars’/ Ja VIP-at që do të shihni duke kërcyer

‘Dancing with the stars’/ Ja VIP-at që do të shihni duke kërcyer

Këtë muaj do të nisë transmetimin sezoni i ri i spektaklit të kërcimit “Dancing with the stars” i cili këtë herë do mbledhë konkurrentët më të mirë të edicioneve të mëparshme.

Burime për “Blitz.al” kanë zbuluar se disa nga konkurrentët pjesëmarrës të këtij viti do jenë: Soni Malaj, Landi i “West Side Family”, Mariza Ikonomi, Rovena Dilo, Kristi Popa, Amos Zaharia, Niko Komani dhe Aulona Musta.

Deri tani është zbuluar se spektaklin do ta prezantojnë Almeda Abazi dhe Rudi Hizmo.

Ndërsa performancat e artistëve do të gjykohen edhe këtë vit nga Ema Andra, Ilir Shaqiri dhe Alfred Kaçinari.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera