» Zbulohet lidhja: Modeli seksi portugez, i dashuri i këngëtares shqiptare

Zbulohet lidhja: Modeli seksi portugez, i dashuri i këngëtares shqiptare

Jeta e saj private ka qenë gjithnjë e shumë komentuar dhe pas ndarjes nga i dashuri të cilin e bëri publik, ajo nuk ka humbur kohë për të gjetur sërish dashurinë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e hitit “Inat”, Fibi e cila siç ka zbuluar “Prive” është në një lidhje me modelin seksi portugez me emrin Fabio.

“Prive” gjithashtu ka publikuar një foto të Fibit duke u puthur me modelin në fjalë i cili është shumë i famshëm në Portugali dhe pjesëmarrës në Big Brother Francë.

Ai shkon shpesh edhe në Kosovë për t’u takuar me Fibin. Më poshtë janë disa foto të modelit simpatik që i ka vjedhur zemrën këngëtares shqiptare.


360grade.al


Videoeditoriali i Zhejit/ 30 Qershor? “Të gjitha pushtetet sovjetëve…”

Të tjera