» Sherr mes të rinjëve në Durrës, ka të plagosur

Sherr mes të rinjëve në Durrës, ka të plagosur

Durrës/Informacion paraprak

Më datë 31.05.2020, rreth orës 22:00, në lagjen nr 17, Durrës, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, shtetasit A.C., 46 vjeç, dhe T.C., 43 vjeç, kanë goditur me mjete të forta shtetasin F.L., 35 vjeç, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e Policisë pas njoftimit të marrë kanë ndërhyrë menjëherë duke bërë kapjen në flagrancë dhe shoqërimin e dy autorëve të dyshuar në ambientet e Policisë për veprime të mëtejshme.

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera