» VIDEO/ Ja si gënjente Rama për Teatrin, Vasili: Sa shumë ka gënjyer gjithmonë ky njeri?

VIDEO/ Ja si gënjente Rama për Teatrin, Vasili: Sa shumë ka gënjyer gjithmonë ky njeri?

Nga Petrit Vasili
Ja si genjente Rama per Teatrin.
Sa shume ka genjyer gjithmone ky njeri?VIDEO).

Me siguri do te thote qe nuk eshte ai ne kete VIDEO, sepse ky ne video thote: do te shtoj edhe nje salle ne Teatrin Kombetar 20 vjet me pare kur ishte Minister i Kultures.

Ndersa ky i verteti e shembi Teatrin dhe dhunoi artistet.

S’ke çfare i bën, Genjeshtar pa sherim!!

Mostra meno

Ja si genjente Rama per Teatrin.

Sa shume ka genjyer gjithmone ky njeri?VIDEO).Me siguri do te thote qe nuk eshte ai ne kete VIDEO, sepse ky ne video thote: do te shtoj edhe nje salle ne Teatrin Kombetar 20 vjet me pare kur ishte Minister i Kultures.Ndersa ky i verteti e shembi Teatrin dhe dhunoi artistet.S'ke çfare i bën, Genjeshtar pa sherim!!

Posted by Petrit Vasili on Saturday, May 30, 2020

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera