» Basha: 7 vjet i vodhi dhe i braktisi, sot Rama kërkon t’u mbyllë gojën shqiptarëve, t’i shtypë dhe izolojë

Basha: 7 vjet i vodhi dhe i braktisi, sot Rama kërkon t’u mbyllë gojën shqiptarëve, t’i shtypë dhe izolojë

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, përmes një postimi në “Facebook” deklaron se, Edi Rama pasi i vodhi e varfëroi për 7 vite dhe i braktisi në ditët e tyre më të vështira, sot po mundohet t’u mbyllë gojën shqiptarëve, t’i shtypë e izolojë.

REAGIMI I BASHËS
Pasi i vodhi e varfëroi për 7 vite dhe i braktisi në ditët e tyre më të vështira, sot Edi Rama po mundohet t’u mbyllë gojën shqiptarëve, t’i shtypë e izolojë.
Që ekonomia të rimëkëmbet, që të ulet papunësia dhe shqiptarët të jetojnë në normalitet duhet një qeveri që mendon e kujdeset për njerëzit. Është koha që Shqipëria dhe shqiptarët të shpëtojnë nga e keqja e madhe, RAMAVIRUSI dhe me bashkimin më të madh të sjellim ndryshimin që pret çdo shqiptar.

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera