» 360 Gradë/ Pyetja epike e Veleshnjes për Piperon: Ta kanë rritur ndonjë çike rrogën? Ja përgjigjja e Piperos

360 Gradë/ Pyetja epike e Veleshnjes për Piperon: Ta kanë rritur ndonjë çike rrogën? Ja përgjigjja e Piperos

I ftuar në “360gradë” nga Artur Zheji në RTV Ora, aktori Rezart Veleshnja pyeti mjekun Pëllumb Pipero nëse ka pasur ndonjë rritje rroge pas situatës së pandemisë.

Veleshnja: Pas kësaj pandemie ju keni qenë kryesor se hapnim televizorin dhe të shihnim ty. Më thuaj, ta kanë rritur ndonjë cikë rrogën? 

Pipero: Morëm shpërblim, kemi marrë bonus.

Veleshnja: Morë bonus? Epo të rroftë që dole në TV, u bëre i njohur. 

360grade.al

farma
Presioni i ambasadorëve, apo “topi te Luli Basha”…

Të tjera