» LSI: Sander Lleshi konfirmoi edhe nje here qe e kthehu Policine e Shtetit ne nje organizate mafioze

LSI: Sander Lleshi konfirmoi edhe nje here qe e kthehu Policine e Shtetit ne nje organizate mafioze

Nga Endrit Braimllari

Sander Lleshi, Ministri i Brendshem me i paafte ne historine e Shqiperise, e tha publikisht qe mosmbajta e numrave te identifikimit te Policise se Shteti eshte bere me vetedije te plote me qellim qe policia te mos shantazhohej.
Nuk e di se nga kush do shantazhohej Policia e Shtetit nese do zbatonte ligjin, sepse ato qe u dhunuan ishin artistet, njerez te nderuar, studente ekselente dhe gra te cilet kurrsesi nuk kane presionin si mjet per tu mbrojtur por reagimin qytetare.
Sander Lleshi konfirmoi edhe nje here qe e kthehu Policine e Shtetit ne nje organizate mafioze te paindetifikuar, e specializuar per te dhunuar qytetaret ne interes personal te Edi Rames.
Tani çdo qytetar ka te drejte te mos i bindet patrullave te policise sepse nuk e dime nese jane efektiv qe ruajne rendin dhe sigurine publike apo bandit te veshur me uniforme policie.

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera