» Coronavirus, për herë të parë Trump shfaqet me maskë

Coronavirus, për herë të parë Trump shfaqet me maskë

Më shumë se 2 muaj në distancë nga emergjenca e koronavirusit, del fotoja e parë e Donald Trump me maskë. Në një video të publikuar nga Sky News, shihet presidenti amerikan i veshur me një maskë sigurie teksa viziton një fabrikë të Fordit në Michigan.

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Gjithashtu përpara gazetarëve ai u shpreh:Nuk është e nevojshme, përpara mbaja një, por nuk doja t’ju jepja kënaqësi të më shihnit’.

Trump, gjithmonë ka qenë kundër përdorimit të maskave, por duket se ka qenë i detyruar ta mbajë sepse në impiantin e Ford të Ypsilarti ishte e detyrueshme. Dikush e ka fotografuar dhe fotoja e tij ka qarkulluar në disa mediave.

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera