» Makina përplas dy persona me biçikletë, detajet nga aksidenti në Tiranë

Makina përplas dy persona me biçikletë, detajet nga aksidenti në Tiranë

Dy persona janë lënduar nga një aksident që ka ndodhur sot pasdite tek mbikalimi i Saukut.

Të plagosurit ishin duke ecur me biçikletë kur janë goditur nga një makinë.

Policia po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 22.05.2020, rreth orës 17:00, tek mbikalimi i Saukut, mjeti me drejtues shtetasin S.K ka goditur dhe dëmtuar dy biçiklistët që po qarkullonin aty në afërsi, të cilët u dërguan menjeherë në spital, dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera