» Princ Harry probleme me shëndetin mendor? Revista amerikane zbulon se merr trajtim në një klinikë psikiatrike

Princ Harry probleme me shëndetin mendor? Revista amerikane zbulon se merr trajtim në një klinikë psikiatrike

Mesa duket Princ Harry po përjeton një periudhë të vështirë në jetën e tij.Sipas revistës “Globe”, ai është pranuar në një klinikë psikiatrike në Kaliforni për çrregullim të stresit post-traumatik.Ai ka pësuar një krizë nervore nga vdekja e nenës së tij, Princeshë Diana, e cila humbi jetën në një aksident me makinë.

Raportohet se dhimbjen ai e ka mbajtur përbrenda që nga viti 1997. Për të mos mjaftuar kjo, gjendja e tensionuar në familjen mbretërore ka ndikuar shumë tek ai. Largimi i tij dhe i Meghan Markle nga familja mbretërore i dhanë atij goditjen finale. Ishte vetë Harry që pranoi në një moment se nuk donte që me Meghan të ndodhte njësoj si me nënën e tij.

Me dëshirën e tyre, ata humbën statusin mbretëror dhe tashmë kanë nisur jetën e re në SHBA dhe mesa duket nuk qenka aspak e lehtë për të. Në muajin mars, ata mbyllën të gjitha detyrimet mbretërore dhe tashmë kanë vendosur të bëjnë një jetë të thjeshtë larg vëmendjes mediatike.

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera