» VIDEO/ 5 gola dhe 10 zëvendësime, Verderi i Rashicës drejt… humnerës

VIDEO/ 5 gola dhe 10 zëvendësime, Verderi i Rashicës drejt… humnerës

U luajt ditën e sotme ndeshja e fundit e vlefshme për javën e 26-të të Bundesligës gjermane. Verderi i Milot Rashicës e ka nisur në mënyrën më të keqe të mundshme aventuren pas pezullimit për një kohë të gjatë të kampionatit për shkak të Koronavirusit, teksa u mposhtë në shtëpi me rezultatin 1-4 nga Bajern Leverkusen.

Një humbje e rëndë kjo për vendasit, që e komplikon tej mase çështjen e mbijetesës. Për sa i përket Milot Rashicës, shqipari i Kosovës, u aktivizua titullar, ndërkohë që la fushën e lojës në minutën e 85-të. Vlen për t’u theksuar se në ketë përballje u kryen plot 10 zëvendësime.


 

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera