» FOTOT/ Brenda festës së ditëlindjes së Bleona Qerretit, fansat i kapin detajin që e nxjerrin blof, por pse zgjodhi këngëtarja të gënjejë?

FOTOT/ Brenda festës së ditëlindjes së Bleona Qerretit, fansat i kapin detajin që e nxjerrin blof, por pse zgjodhi këngëtarja të gënjejë?

Këngëtarja e njohur Bleona Qerreti festoi ditëlindjen e saj të 41 dhe nuk ngurroi të ndante edhe disa nga momentet e mënyrës se si e kishte festuar dhe surprizat që i kishin bërë.

Por një detaj ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve. Në postimet e saj, shohim se Bleona ka zgjedhur numrin 35.

‘Faleminderit të gjithë fansave të mi besnikë, e që kanë qenë me mua që nga fillimi’- shkruan Bleona teksa ka publikuar këtë foto me numrin 35.

 

bleo1

Por janë vetë ndjekësit e vëmendshëm që nuk e kanë lënë Bleonën pa ja kujtuar se ajo është 41 vjec, duke u bazuar edhe në të dhënat që shkruhen në Wikipedia.

Nuk dihet pse Bleona ka zgjedhur këtë moshë të tregojë tani, ndoshta është një truk për të treguar se sa ndihet realisht.

bleo2bleo3bleona1bleona2bleona3bleona4bleona5

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera