» Ermal Mamaqi “braktis” ‘Xing-un’ për një tjetër emision? Zbuloni çfarë po ndodhë…

Ermal Mamaqi “braktis” ‘Xing-un’ për një tjetër emision? Zbuloni çfarë po ndodhë…

Aktorin dhe moderatorin e njohur Ermal Mamaqi do ta shohim në një tjetër program.

Ermali do të jetë ndër të ftuarit e parë të emisionit më të ri dedikuar fëmijëve që fillon në Tv Klan.

Këtë lajm e ka dhënë vetë regjisorja e programit ‘Peter Pan’, Vera Grabocka.

Programi i shumëpritur do të fillojë transmetim në datën 19 mars.  Ermali do të vihet përballë pyetjeve të fëmijëve duke treguar një anë të tij që ende nuk e njohim.


360grade.al


Zheji: “E dashur Rea, je adresuar gabim, mos lejo të të bëjnë pjesë të lojës politike! …”

Të tjera