» Shërohen edhe 3 infermierë të prekur nga COVID-19, Manastirliu jep detaje

Shërohen edhe 3 infermierë të prekur nga COVID-19, Manastirliu jep detaje

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, nëpërmjet një postimi në faqen e saj në Facebook, ka ndarë lajmin e mirë se janë shëruar 3 infermierë të prekur nga COVID-19, pas testit konfirmues.

Në total deri tani janë shëruar 18 personel shëndetësor.

Postimi i Ministres Manastirliu:
🔴#COVID-19 Lajm i mirë🙏🏼

Edhe 3 infermierë janë shëruar🙏🏼

Shkon në 18 numri i personelit mjekësor të #shëruar në Tiranë, Durrës, Lezhë ✅

Deri tani janë 99 pacientë dhe staf mjekësor që e kanë fituar betejën me 🤜#COVID-19🤛

#FORCA

360grade.al

farma
Thikat, apo të gjithë kundër të gjithëve!mektrin


mektrin

farma

Tirana Bank


e-albania


e-albania

Të tjera