» Gruaja që zhvati multimilionerin: e kam pasion këtë punë, ja si e bëj

Gruaja që zhvati multimilionerin: e kam pasion këtë punë, ja si e bëj

Justyna Gradek u bë shumë e famshme pas lidhjes me multimilionerin Philipp Plein, të cilit “i vodhi” 30 mijë Euro vetëm për të bërë shopping në aeroport.

26 vjeçarja, tanimë është e martuar me një boksier polak, duket se po e shijon jetën megjithëse jo mes luksit aq të shfrenuar sa me dizenjuesin gjerman.

Por, sot përmes një postimi në Instagram, ku ka reklamuar një shisha elektrike, Justyna ka pranuan se gjithmonë ka e ka pasur pasion luksin.

“Gjithmonë e kam pasur pasion luksin dhe stilin prandaj jam gjithmonë në kërkim të gjërave të reja e moderne,” shkruan modelja seksi.

I zhvati 30 mijë euro: Modelja e bën milionerin që e ndau "të ...

MADRID, SPAIN – DECEMBER 21: Philipp Plein and Justyna Gradek attend the Philipp Plein boutique opening on December 21, 2018 in Madrid, Spain. (Photo by Juan Naharro Gimenez/Getty Images)

 

 

 

 

Justyna Gradek at Philipp Plein, Spring 2019 | Fashion, Runway ...

 

 

360grade.al

farma
E njëjta dorë kundër Kosovës dhe Shqipërisë…


mektrin


mektrin

farma


Tirana Bank


greencoast


e-albania

Të tjera