» Zbulohet tema te ZHEJI: Kush do vrasë më shumë: Virusi apo Varfëria?!

Zbulohet tema te ZHEJI: Kush do vrasë më shumë: Virusi apo Varfëria?!

Kush do vrasë më shumë: Virusi apo Varfëria?!….kjo është tema e përzgjedhur për tu diskutuar mbrëmjen e sotme në studion e 360grade të Artur ZHEJIT, Live, duke nisur nga ora 21:00 në Rtv Oranews, portalin 360grade.al dhe Youtube.

 

Kush e vërteta e situatës së infeksionit në Shqipëri?
A ka një pasqyrë të ndryshme nga realiteti që na paraqitet nga buletinet mjekësore dhe zyrtare?!
A ka interes dikush të na e fshehë të vërtetën dhe pse?!
Cilat do të jenë pasojat ekonomike të goditjes së kësaj epidemie?
Akoma më shumë varfëri dhe braktisje të Shqipërisë?!

Të ftuar on line:

1. Voltana Ademi
2. Shpëtim Nazarko
3. Koço Kokëdhima
4. Tritan Shehu
5. Taulant Muka
6. Pëllumb Pipero
7. Sonila Alushi
8. Alba Kepi

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera