» VIDEO-Kapje për flokësh dhe shpulla fytyrës /Plas sherri mes motrave seksi Kim dhe Kourtney Kardashian

VIDEO-Kapje për flokësh dhe shpulla fytyrës /Plas sherri mes motrave seksi Kim dhe Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe Kim Kardashian janë përballur fizikisht. Sherrin e ka nisur Kourtney teksa ka goditur me shishe motrën e saj Kim. Së fundi është publikuar një video më e gjerë e asaj që na pret në episodin e radhës te reality showt.

Në një trailer të ri për show-n Keeping up with Kardashians, motrat shihen duke u përleshur me njëra-tjetrën, ndërsa debati degjeneron në fyerje për të pasmet e “shëndosha” të Kim.

Në pamjet ne video, Kourtney shfaqet duke nisur sherrin e para pasi gjuan me një shishe Kim-in. Më pas ajo ngrihet për ta shtyrë atë tutje, dhe këtu gjërat bëhen më tragjike.

Nuk është e qartë se çfarë e shkaktoi të gjithë këtë zënkë, por Kourtney, e ka gjuajtur me shishe përpara se ta pyeste: “Nuk ke asgjë për të thënë?”

Për më tepër shihni videon./CNA.al

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera