» Bajern Mynih ka gati zëvendësuesin e Nojer, synohet gardiani i Barcelonës

Bajern Mynih ka gati zëvendësuesin e Nojer, synohet gardiani i Barcelonës

Bajerni i Mynihut qëndron pas hezitiveme të Peter Ter Shtegenit për të rinovuar kontratën aktuale me Barcelonën, ndonëse gardiani gjerman e ka cilësuar shumë të ulët ofertën e bërë nga skuadra katalanase.

Sipas “Sport”, është joshja që po i bën Bajerni arsyeja e vërtetë e mosrinovimit. Gjermanët duket se e kanë humbur besimin te Manuel Nojeri dhe po kërkojnë një tjetër gardian të nivelit të lartë dhe ajo e Ter Shtegenit është një rast që mesa duket në Bavari nuk kanë ndërmend t’u ikë nga duart.

360grade.al

Do të vijë Dita që “ata” do bien në gjunjë dhe do t’përloten, por …

Të tjera