» “Drejtori i Urgjencës me Covid 19”, e konfirmon ministrja Manastirliu: Ndodhet në vetëizolim, në shtëpinë e tij

“Drejtori i Urgjencës me Covid 19”, e konfirmon ministrja Manastirliu: Ndodhet në vetëizolim, në shtëpinë e tij

Ministrja e Shëndetësisë ka konfirmuar se COVID 19 ka prekur edhe kreun e urgjencës. Përmes një postimi në facebook, Manastirliu shkruan se Skënder Brataj është konfirmuar pozitiv ditën e sotme pas kryerjes së analizës per Covid19. Sipas saj, Brataj ndodhet në vetëizolim, në shtëpinë e tij, në gjendje të stabilizuar.

Postimi i plote:

Dr. Skënder Brataj është konfirmuar pozitiv ditën e sotme pas kryerjes së analizës per Covid19. Deri tani gjendja e tij paraqitet e stabilizuar dhe Dr. Brataj ndodhet në vetëizolim, në shtëpinë e tij.
Uroj me shpirt ta kalojë sa më lehtë këtë situatë dhe t’i bashkohet sa më shpejt, i shëruar plotësisht, ekipit tonë që po lufton çdo ditë me këtë armik!
#BashkëDeriNëFund

360grade.al

50 milionë mesazhe për të “vrarë” Lulzim Bashën! Por…

Të tjera