» Koronavirusi prek Drejtorin e Urgjencës Kombëtare, testi i del pozitiv

Koronavirusi prek Drejtorin e Urgjencës Kombëtare, testi i del pozitiv

Drejtori i Urgjences Kombëtare, Skënder Brataj ka rezultuar pozitiv ne testin e bere për koronavirusin.

Ai i eshte nenshtruar testimit me tampon se fundi dhe pas analizes ka rezultuar i prekur me Covid 19, raporton ABC News, duke iu referuar burimeve te veta.

 

Skënder Brataj është pjesë e task forcës pranë Ministrisë së Shëndetësisë për Koronavirusin dhe ka qene aktiv ne dhenien e informacioneve me te fundit lidhur me pandemine dhe masat qe duhet te kemi parasysh per izolimin ne shtepi.

Mësohet se Drejtori i Urgjences Kombëtare është karantinuar dhe nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

skender brataj, infektivi
Brataj duke dale dje nga Infektivi/ FOTO LSA

skender brataj, infektivi1

360grade.al

50 milionë mesazhe për të “vrarë” Lulzim Bashën! Por…

Të tjera