» E mbanin lidhjen sekret, Ferideja kapet mat duke u puthur me të dashurin e saj

E mbanin lidhjen sekret, Ferideja kapet mat duke u puthur me të dashurin e saj

“Feride” e serialit “Lule të vetmuara” jetën e saj personale e ruan në mënyrë hermetike dhe kurrë nuk kishte bërë publike ndonjë lidhje.

Por paparacët turk kanë arritur ta fotografojnë aktoren me të dashurin e saj në aeroport.

Në fotot e publikuara aktorja Ipek Karapinar shfaqet duke i dhuruar një puthje të dashurit të saj, para se ky i fundit të nisej në një udhëtim.

Aktorja 36-vjeçarë ka preferuar të mos flasë për këtë lidhje, por mediat turke shkruajnë se çifti është shumë i dashuruar.

I dashuri i “Ferides” quhet Oytun Çakir dhe është shumë i njohur në Turqi.

Ai ka pasion motorrët dhe ndiqet nga mijëra fansa në rrjete sociale, ku poston foto nga udhëtimet e tij me motorr.

Image

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera