» E BUJSHME/ Nejmar ka zgjedhur skuadrën e re, ylli brazilian refuzon rinovimin e kontratës

E BUJSHME/ Nejmar ka zgjedhur skuadrën e re, ylli brazilian refuzon rinovimin e kontratës

Një lajmi bujshëm është duke qarkulluar për sa i perket të ardhmes së brazilianit Nejmar. Sipas “Sport”, suluesi ka refuzuar një tjetër ofertë të PSG-së për rinovimin e kontratës teksa me shumë gjasa në sezonin e ri do të kemi një rikthim të yllit brazilian te Barcelona.

Nejmar

Është folur prej kohësh për një rikthim të mundshëm të O’Ney te katalanastit, por sezoni i ardhshëm pritet të jetë i duhuri, për ta konketizuar këtë lëvizje.

Kujtojmë që Nejmar është aktivizuar plot 4 vite në të shkuarën me fanellën e Barcëlonës 2013-2017, ku arriti të fitojë edhe një Champions.

PANORAMASPORT.AL

360grade.al

farma
Koronavirusi, kurorëzon Ramën dhe për “X” vite të tjera, por…

Të tjera